This website uses cookies, which are small text files that are used to make websites work more effectively. In order to continue using this website, you will need to accept the use of cookies.

  1. Rekordowe zainteresowanie i niezwykłe pomysły
  2. Premiera aplikacji mobilnej
  3. Nowe lekcje
  4. Dziękujemy za Waszą aktywność – mamy coś dla Was!

1. Rekordowe zainteresowanie i niezwykłe pomysły

Znamy już 6 zwycięskich drużyn II edycji Konkursu Arktycznego. Co za emocje! Tym razem zgłosiło się aż 160 drużyn z 19 krajów. 12 najlepszych projektów zakwalifikowało się do finału, podczas którego zespoły z Grecji, Polski, Hiszpanii, Belgii i Wysp Owczych zmierzyły się z trudnym wyzwaniem – indywidualną prezentacją projektu i pytaniami międzynarodowego jury.

W wakacje zwycięzcy staną się arktycznymi podróżnikami – już w sierpniu spędzą 2 tygodnie na Svalbardzie lub w Svanhovd.

Oto oni – wśród nich również drużyna z POLSKI!

  • Kacper Markiewicz i Eliza Golańska z Oławy (Polska)
  • Judith Plaza Ortuño i Jordi Escofet Miró z Terrassy (Hiszpania)
  • Glyceria Mpouki i Stelios Anastassopoulos z Karditsy (Grecja)
  • Triantafyllia Vaiopoulou i Stelios Anastassopoulos z Karditsy (Grecja)
  • Pablo Gómez Toribio i Francisco José Gómez-Senent z Orihueli (Hiszpania)
  • Javier Sánchez-Bonilla Martínez i Jose Francisco Romero Garcia z Pozuelo De Alarcon (Hiszpania)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ o zwycięskich projektach.

2. Premiera aplikacji mobilnej

Zakończyliśmy fazę testowania aplikacji mobilnej i już oficjalnie jest dostępna do pobrania w sklepie Google Play. Przypominamy – dzięki aplikacji w systemie monitoringu mogą uczestniczyć zarówno nauczyciele, jak i uczniowie. Wszystkich zachęcamy do przesyłania zdjęć, a uczniów szczególnie do gromadzenia EDU-COINS i wymieniania ich na polarne nagrody.

google play

3. Nowe lekcje

Lekcje po angielsku:

Lekcje po polsku: 

4. Dziękujemy za Waszą aktywność – mamy coś dla Was!

Zbliża się koniec drugiego roku szkolnego projektu EDU-ARCTIC. Wielu z Was jest z nami od początku, inni dołączyli niedawno. Wszystkim chcemy podziękować za aktywność. Przygotowaliśmy specjalny PLAKAT w formacie A3, gotowy do pobrania, wydrukowania i wywieszenia w klasie, na tablicy, na szkolnym korytarzu. UWAGA – jeśli przyślecie nam zdjęcie swoje/uczniów z widocznym plakatem (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.), opublikujemy ja na naszym profilu na Facebooku. Autorzy 3 zdjęć, które zdobędą największą liczbę polubień, otrzymają od nas plecaki z logo EDU-ARCTIC.

Przysyłając nam zdjęcie wyrażają Państwo zgodę na publikację wizerunku sfotografowanych osób na naszej stronie i w mediach społecznościowych EDU-ARCTIC.

poster