This website uses cookies, which are small text files that are used to make websites work more effectively. In order to continue using this website, you will need to accept the use of cookies.

Z pewnością dla Was, jak i dla nas było to rok szkolny wypełniony intensywną pracą, wyzwaniami, ale też – mamy nadzieję – kończymy go w poczuciu satysfakcji.

Dziękujemy za Waszą aktywność w projekcie. Udało nam się wspólnie zrobić bardzo dużo: lekcje, nowi aktywni uczestnicy, nowe narzędzia przydatne w pracy w szkole. Uruchomiliśmy aplikację mobilną w ramach Monitoringu Środowiska – uczniowie również w czassie wakacji mogą przesyłać pomiary z różnych miejsc i zdobywać punkty i nagrody!

Oto krótkie podsumowanie roku szkolnego 2017-2018:

activities summary polish

Nie zapominajcie o naszym PLAKATOWYM WYZWANIU: udostępniliśmy plakat gotowy do pobrania, wydrukowania i wywieszenia w klasie, na tablicy, na szkolnym korytarzu. UWAGA – jeśli przyślecie nam zdjęcie swoje/uczniów z widocznym plakatem (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.), opublikujemy ja na naszym profilu na Facebooku. Autorzy 3 zdjęć, które zdobędą największą liczbę polubień, otrzymają od nas plecaki z logo EDU-ARCTIC.

Najlepsze przed nami – bądźcie z nami już od września!

Życzymy Wszystkim WSPANIAŁYCH WAKACJI!

have a great summer