This website uses cookies, which are small text files that are used to make websites work more effectively. In order to continue using this website, you will need to accept the use of cookies.

  1. Nowe lekcje, nowe tematy, nowe pomysły
  2. Podziel się swoją historią!
  3. Zapraszamy na warsztat EDU-ARCTIC podczas Warsztatów Scientix w ramach STEM Discovery Week
  4. Wesołych Świąt!

1. Nowe lekcje, nowe tematy, nowe pomysły

Zapraszamy na wiosenne lekcje:

Po angielsku:

Po polsku: Wulkany i ludzie (Nowość! 9.04)

Zapraszamy również na serię webinariów ERIS. Wszystkie dostępne lekcje można sprawdzić w naszym kalendarzu.

2. Podziel się swoją historią!

Wykorzystujesz Monitoring środowiskowy na zajęciach? Twoi uczniowie uczestniczą w webinariach? Jesteś mistrzem KAHOOTa? Tworzysz materiały na podstawie Polarpedii? Podziel się swoją historią! Czekamy na relacje, zdjęcia z klasami, opinie i sugestie – najciekawsze z nich będziemy publikować na naszej stronie internetowej w specjalnym boksie “Feature of the week”. Materiały w jęz. angielskim oraz zdjęcia wyślij na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

3. Zapraszamy na warsztat EDU-ARCTIC podczas Warsztatów Scientix w ramach STEM Discovery Week

Nasz projekt wspiera kampanię STEM DISCOVERY WEEK. To organizowana w dniach 23-29 kwietnia międzynarodowa inicjatywa, skupiająca projekty, organizacje, szkoły z Europy i nie tylko. Sprawdź, co odbywa się w ramach tego święta nauk matematyczno-przyrodniczych. W tym roku pod hasłem – POWIEDZ “TAK” STEM.

W ramach tej kampanii Instytut Geofizyki PAN organizuje Warsztaty Scientix w dniu 25 kwietnia w Warszawie. W programie warsztatów przewidzieliśmy 9 różnych warsztatów do wyboru, w tym jeden o wykorzystaniu programu EDU-ARCTIC w praktyce szkolnej. Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Zapisy dostępne przez formularz online.

STEM Discovery Week 2018

4. Wesołych Świąt!

Wiosna kazała na siebie czekać, ale wreszcie widzimy jej oznaki! A to świetna okazja, żeby przyłączyć się do naszej sieci monitoring środowiskowego. Tym bardziej, że teraz nie tylko nauczyciele, ale i uczniowie mogą przesyłać swoje obserwacje, a nawet wygrywać nagrody dzięki APLIKACJI MOBILNEJ.

A z okazji zbliżającej się Wielkanocy życzymy, aby ten czas przyniósł nową nadzieję, radość i energię!

happy easter